• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    O Hořickou trubičku – Hořice 16.04.2016

    Umístění Choreografie
    8.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 8) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    3.

    Jun-II-C-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    4.

    Dospělí-E-STT (počet párů: 5) [hobby]
    Trávníček Jan & Trávníčková Martina

    3.

    Dospělí-E-LAT (počet párů: 3) [hobby]
    Trávníček Jan & Trávníčková Martina

    Festival tanečního mládí Region VČ Hlinsko – 9. dubna 2016

    Umístění Choreografie
    2.

    Ktg. MINIDĚTI
    Cookies and Cream

    Nováková Klára
    1.

    Ktg. SENIOŘI
    Iris ladies

    Nováková Martina
    2.

    PTK – dospělí
    Hand on heart

    Nováková Klára
    5.

    PTK – děti
    Dance with me tonight!

    Nováková Klára
    3.

    PTK- junioři
    Box of secrets!

    Nováková Klára

    Jarní pohár města Kladna – 10.04.2016

    Umístění Choreografie
    7.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 18) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    5 – 7.

    Jun-II-C-STT (počet párů: 15) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    Sezemický pohár – Sezemice 2.4.2016

    Umístění Choreografie
    4.

    Hobby Dance® Dospělí STT (počet párů: 8)
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    4.

    Hobby Dance® Dospělí LAT (počet párů: 14)
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    Cena města Vlašimi – Vlašim 02.04.2016

    Umístění Choreografie
    10.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    9.

    Jun-II-C-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    COOL DANCE – Podbořany 03.04.2016

    Umístění Choreografie
    2.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    1.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    MISTROVSTVÍ VÝCHODNÍCH ČECH Hradec Králové –25.3.2016

    Umístění Choreografie
    4.

    Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 10)
    Schütz Jan Niščáková Adéla (počet párů: 12)

    8.

    Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 10)
    Nepovím Filip Dobruská Silvie

    7.

    Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů: 9)
    7. Nepovím Filip Dobruská Silvie Chrudim

    8.-9.

    Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů: 9)
    Schütz Jan Niščáková Adéla

    6.

    Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 10)
    Schütz Jan Niščáková Adéla

    7.

    Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 10)
    Nepovím Filip Dobruská Silvie

    Jarní cena NKC Nové Strašecí – 20.03.2016

    Umístění Choreografie
    3.

    Jun-II-D-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára (nově třída C)

    6.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    CZECH DANCE MASTERS: Region. kolo – PARDUBICKÝ + KRÁLOVOHRADECKÝ KRAJ

    Umístění Choreografie
    1.

    ART SHOW – EXTRALIGA – FORMACE – MINI – B – Čechy
    Cookies and cream

    Klára Nováková
    1.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – DĚTI – B – Čechy
    Dance with me tonight!

    Klára Nováková
    1.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – JUNIOŘI – B – Čechy
    Box of secrets

    Klára Nováková
    1.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – DOSPĚLÍ – B – Čechy
    Swing with me..

    Klára Nováková

    Mistrovství PRAHY 2016 tř. DCB – 12.3.2016

    Umístění Choreografie
    2.

    Jun-II-D-STT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    9.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 16) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    5.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    4.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    10.

    Dospělí-E-STT (počet párů: 14) [hobby]
    Trávníček Jan & Trávníčková Martina

    VIENNA Dance Open 2016 – 27.2.2016

    Umístění Choreografie
    3. místo

    MODERN – SÓLA – DĚTI
    SECRETS (Šupíková Viktorka)

    2. místo

    JAZZ DANCE – SÓLA – DĚTI
    MOVE! (Šťovíčková Patricie)

    10. místo

    MODERN – SÓLA – ADULTS – MLÁDEŽ
    WHERE WE ARE (Nováková Klára)

    2. místo

    JAZZ DANCE – DUA – DĚTI
    CRAZY STUPID LOVE (Lörinczová Adriana – Postupová Kristýna)

    1. místo

    MODERN – DUA – JUNIOŘI
    BE MY FRIEND!(Čápová Kateřina – Sedláčková Ilona)

    1. místo

    MODERN – MALÉ SKUPINY – DĚTI
    Photograph

    2. místo

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – MLÁDEŽ
    Hand on heart!

    Choreografie všech vystoupení Klára Nováková

    Táborský pecen 16. ročník – Tábor 28.02.2016

    Umístění Choreografie
    1.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 14) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    9.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    8 – 10.

    Jun-II-D-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    Říčanský pohár 2016 – 14.02.2016

    Umístění Choreografie
    3.

    Jun-II-D-STT (počet párů: 17) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    15.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 21) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    12.

    Dospělí-E-STT (počet párů: 17) [hobby]
    Trávníček Jan & Trávníčková Martina