• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    23.3.2019 CZECH DANCE TOUR VČ reg.

    Umístění Choreografie
    5. místo

    YOUNG LOVE – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    HAPPY KIDS – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    2. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    1. místo

    MAMMA MIA – PLESOVÉ CHOR. VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    2.3.2019 WORLD DANCE CUP JIHLAVA – KVALIFIKAČNÍ KOLO NA SVĚTOVÉ FINÁLE

    Umístění Choreografie
    5. místo

    INSTEAD – Zuzana Löwyová – modern dance solo děti

    2. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková – modern dance solo junioři

    2. místo

    YOURS – Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková – modern dance duo junioři

    9. místo

    TARO – Adriana Musilová – modern dance solo junioři

    1. místo

    DIRTY – Ilona Sedláčková – jazz dance solo senioři

    1. místo

    LOVE SO SOFT – jazz dance small group senioři

    1. místo

    FRIEND LIKE ME – jazz dance small group děti

    1. místo

    WILD PARTY – jazz dance small group junioři

    1. místo

    YOU ARE THE REASON – modern dance small group junioři –

    8. místo

    CLARITY – Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti muži

    1. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Šťepánka Holubová – jazz dance dua junioři

    2. místo

    HERE WE COME – Adriana Lörinczová + Patricie Šťovíčková – jazz dance dua junioři

    Celkem 11 nominací, nakonec startovalo 10 nominací

    22. – 23.2.2019 VIENNA DANCE OPEN 2019

    Umístění Choreografie
    1. místo

    LOVE YOU – Viktorie Šupíková junior solo art dance

    2. místo

    PROMISE – Adriana Musilová junior solo art dance

    3. místo

    PERFECT – Zuzana Löwyová junior solo art dance

    3. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    7. místo

    TARO – Adriana Musilová junior solo contemporary dance

    7. místo

    INSTEAD –Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    2. místo

    IN LOVE WITH A MONSTER – Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    1. místo

    WOMAN – Patricie Šťovíčková junior solo jazz dance

    2. místo

    NOT YOUR TOY – Adriana Lörinczová junior solo open dance

    1. místo

    LOVE – Patricie Šťovíčková junior solo open dance

    1. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance duo junior

    2. místo

    HERE WE COME – Adriana Lörinczová + Patricie Šťovíčková jazz dance duo junior

    1. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior –

    1. místo

    WILD PARTY – JAZZ DANCE SMALL GROUP

    1. místo

    YOU ARE THE REASON – MODERN DANCE SMALL GROUP

    1. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP + SPECIÁLNÍ CENA – STARTOVNÉ V RIMINI

    1. MÍSTO

    THAT MAN – JAZZ DANCE SMALL GROUP –

    8. místo

    ANOTHER DAY OF SUN – Ema Hrochová – jazz dance solo děti

    2. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti

    5. místo

    CLARITY – Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    IDO WORLD MODERN & CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS 2018 IDO WORLD BALLET & JAZZ CHAMPIONSHIPS

    Umístění Choreografie
    28. místo

    World Championship | Modern & Contemporary Dance | Groups | Juniors / 6

    19. místo

    World Championship | Jazz Dance | Duos | Adults
    Adriana Musilova / Alena Mrockova

    19. místo

    World Championship | Jazz Dance | Duos | Adults
    Katerina Capova / Ilona Sedlackova

    14. místo

    World Championship | Jazz Dance | Groups | Children / 5

    18. místo

    World Championship | Jazz Dance | Groups | Juniors / 7

    15. místo

    World Championship | Jazz Dance | Groups | Adults / 7

    6. místo

    World Championship | Jazz Dance | Formations | Juniors / 22

    15. místo

    World Championship | Jazz Dance | Groups | Adults / 7

    11. místo

    World Championship | Jazz Dance | Formations | Adults / 18

    30.11.2018 – 7.12.2018 Polsko Rawa Mazowiecka nedaleko Varšavy

    01.11 – 04.11.2018 Dance Open Prague

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Viki solo – LOVE YOU

    2. místo

    Adri Lörinczová – IN LOVE WITH A MONSTER

    4. místo

    Adri Musilová – PROMISE

    3. místo

    Zuzka Löwyová – PERFECT

    1. místo

    Patri Šťovíčková – LOVE

    1. místo

    Ilonka sólo jazz – MAN´S world1 + speciální cena startovné + ubytování ve španělsku zdarma

    1. místo

    Ilonka a Kačka Čáp – TRIBE

    1. místo

    Dirty love – dospěláci jazz malá skupina

    2. místo

    Adri a Alča – QUEEN BEE

    1. místo

    She will miss you – dospěláci modern malá skupina

    1. místo

    Viki nové sólo HAPPY FOR YOU

    2. místo

    Adri nové sólo NOT YOUR TOY

    1. místo

    THAT MAN – malé skupiny děti jazz

    3. místo

    Terezka Crkalová – ARMS

    1. místo

    WILDSIDE – juniori jazz malá skupina

    1. místo

    YOU ARE THE REASON – Modern juniori mala skupina

    22.01.2017 – Cena Hankova domu – Dvůr Králové nad Labem

    Umístění Choreografie
    6.

    Jun-II-D-STT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
    Nepovím Filip & Dobruská Silvie

    3.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
    Nepovím Filip & Dobruská Silvie

    10.

    Dospělí-D-STT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    3.

    Dospělí-D-LAT (počet párů: 14) [postupová soutěž]
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    IDO WORLD BALLET, MODERN AND JAZZ CHAMPIONSHIPS WETZLAR – 23. – 30.10. 2016

    Umístění Choreografie
    7. místo

    Jazz Dance Formations Adults
    SWING WITH ME…

    Klára Nováková
    10. místo

    Jazz Dance Formations Juniors
    BOX OF SECRETS

    Klára Nováková
    13. místo

    Jazz Dance Groups Adults
    COOL CATS

    Klára Nováková
    18. místo

    Jazz Dance Groups Juniors
    Jazzband

    Klára Nováková
    22. místo

    Modern & Contemporary Dance Groups Adults
    GIVE US A LITTLE LOVE

    22. místo

    Jazz Dance Groups Juniors
    Royals

    24. místo

    Modern & Contemporary Dance Duos Adults
    Katerina Capova / Ilona Sedlackova
    FAMILY COMES FIRTS

    25. místo

    Modern & Contemporary Dance Groups Juniors
    OPEN HANDS

    26. místo

    Jazz Dance Solos female Juniors
    Stovickova, Patricie
    LOUD!

    26. místo

    Jazz Dance Solos female Adults
    Nováková Klára
    DEEP

    03.09.2016 – CENA PRASKAČKY

    Umístění Choreografie
    1.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    1.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 8) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    5.

    Jun-II-D-STT (počet párů: 7) [postupová soutěž]
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    3.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    10.6.2016 Světový pohár – Praha

    Umístění Choreografie
    3.

    JAZZ DANCE – FORMACE – JUNIOŘI
    Box of secrets

    2.

    JAZZ DANCE – FORMACE – DOSPĚLÍ
    Swing with me..

    5.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    ROYALS

    6.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    JAZZ BAND

    5.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – ADULTS – M
    COOL CATS

    7.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    OPEN HANDS

    3.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY – ADULTS – M
    GIVE US A LITTLE LOVE

    4. – 5.6.2016 OSTRAVSKÁ PYRAMIDA

    Umístění Choreografie
    3.

    JAZZ DANCE – SÓLA – JUNIORS – M – Ženy
    CLAP YOUR HANDS (Kábelova Tereza Nela – Löwyová Zuzana)

    2.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – SÓLA – JUNIORS – M – Ženy
    LOUD! (Šťovíčková Patricie)

    5.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – SÓLA – JUNIORS – M – Ženy
    ALMOST (Musilová Adriana)

    1.

    JAZZ DANCE – SÓLA – ADULTS – M – Ženy
    DEEP (Nováková Klára)

    5.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – DUA – ADULTS – M
    FAMILY COMES FIRST (Čápová Kateřina – Sedláčková Ilona)

    4.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    ROYALS

    6.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    JAZZ BAND

    3.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – ADULTS – M
    COOL CATS

    5.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    OPEN HANDS

    1.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY – ADULTS – M
    GIVE US A LITTLE LOVE

    5.6.2016 – SPARTA CUP – PRAHA

    Umístění Choreografie
    7.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    2.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    6.

    Jun-II-C-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    1.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 15) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    29.05.2016 – Jarní cena Chrudimě – Chrudim

    Umístění Choreografie
    4.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 7) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    3.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 7) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    5.

    Jun-II-C-STT (počet párů: 10) [postupová soutěž]Zitko Jan & Vaněčková Klára

    5.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 7) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    15 – 17.

    Dospělí-A-STT (počet párů: 30) [postupová soutěž]
    Meduna Bohdan & Kozar Alina

    10.

    Dospělí-A-LAT (počet párů: 35) [postupová soutěž]
    Meduna Bohdan & Kozar Alina

    2.

    Hobby Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    6.

    Hobby Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
    Nepovím Filip & Dobruská Silvie

    4.

    Hobby Dospělí STT (počet párů: 12)
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    5.

    Hobby Dospělí STT (počet párů: 12)
    Horák Martin & Miksová Eva

    2.

    Hobby Dospělí LAT (počet párů: 10)
    Schütz Jan & Niščáková Adéla

    26. – 28.5.2016 – CZECH DANCE MASTERS: GRANDFINÁLE – MČR – CDO – PRAHA

    Umístění Choreografie
    5.

    EXTRALIGA – FORMACE – MINI – M
    Cookies and team

    7.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – DĚTI – M
    Dance with me tonight!

    3.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – JUNIOŘI – M
    Box of secrets

    2.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – DOSPĚLÍ – M
    Swing with me..

    4.

    DUA – CHILDREN – M
    CLAP YOUR HANDS (Kábelova Tereza Nela – Löwyová Zuzana)

    4.

    JAZZ DANCE – SÓLA – JUNIORS – M – Ženy
    LOUD! (Šťovíčková Patricie)

    17.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – SÓLA – JUNIORS – M – Ženy
    NO NEED TO SAY GOODBYE (Šupíková Viktorka)

    18.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – SÓLA – JUNIORS – M – Ženy
    ALMOST (Musilová Adriana)

    4.

    JAZZ DANCE – SÓLA – ADULTS – M – Ženy
    DEEP (Nováková Klára)

    4.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – DUA – ADULTS – M
    FAMILY COMES FIRST (Čápová Kateřina – Sedláčková Ilona)

    3.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    ROYALS

    6.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    JAZZ BAND

    2.

    JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY – ADULTS – M
    COOL CATS

    5.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY – JUNIORS – M
    OPEN HANDS

    3.

    MODERN A CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY – ADULTS – M
    GIVE US A LITTLE LOVE

    Mistrovství SUT ČR Hobby Dance – Velká cena ATRIUM PALACE 8.5.2016

    Umístění Choreografie
    3.

    Hobby Dance® Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
    Schütz Jan Niščáková Adéla

    8.

    Hobby Dance® Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
    Nepovím Filip Dobruská Silvie

    5.

    Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů: 11)
    Schütz Jan Niščáková Adéla

    10.

    Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů: 11)
    Nepovím Filip Dobruská Silvie

    5.

    Hobby Dance® Dospělí STT (počet párů: 12)
    Horák Martin Miksová Eva

    4.

    Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 11)
    Schütz Jan Niščáková Adéla

    7.

    Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 11)
    Nepovím Filip Dobruská Silvie

    01.05.2016 – Holešovický pohár 2016 – Praha

    Umístění Choreografie
    13.

    Jun-II-B-STT (počet párů: 14) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    2.

    Jun-II-B-LAT (počet párů: 17) [postupová soutěž]
    Dobruský Patrik & Netolická Michaela

    Holešovický pohár 2016 Praha 01.05.2016

    Umístění Choreografie
    5.

    Jun-II-D-LAT (počet párů: 18) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    12.

    Jun-II-C-STT (počet párů: 15) [postupová soutěž]
    Zitko Jan & Vaněčková Klára

    CZECH DANCE MASTERS: Zemské kolo – Čechy

    Umístění Choreografie
    3.

    ART SHOW – EXTRALIGA – FORMACE – MINI – A – Čechy
    Cookies and cream

    Klára Nováková
    5.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – DĚTI – A – Čechy
    Dance with me tonight!

    Klára Nováková
    3.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – JUNIOŘI – A – Čechy
    Box of secrets

    Klára Nováková
    1.

    JAZZ DANCE – EXTRALIGA – FORMACE – DOSPĚLÍ – A – Čechy
    Swing with me..

    Klára Nováková