• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    Art dance liga Teplice

    Umístění Choreografie
    1. místo + vítěz žebříčku

    Jazz dance dua liga junioři

    Ema Hrochová + Radek Loukota
    1. místo + vítěz žebříčku

    jazz dance skupiny liga dospělí

    Sisters (team Besta)
    1. místo + vítěz žebříčku

    jazz dance liga skupiny junioři

    Eternal energy (Ilonka Sedláčková)
    1. místo + vítěz žebříčku

    skupina liga děti jazz

    Shake the room (Eliška Hrochová)
    1. místo + vítěz žebříčku

    malá skupina contempo liga děti

    Empty space (Klára + Adamis)
    1. místo

    malá skupina contempo liga junioři

    Nothing (Ilonka + Klára)
    2. místo

    malá skupina contemporary liga dospělí

    It's ok (team Besta)
    2. místo + vítěz žebříčku

    jazz dance dua liga dospělí

    Klára Holubová + Ilona Sedláčková
    3. místo + vítěz žebříčku

    jazz dance solo liga adults

    Ilona Sedláčková
    4. místo

    jazz hobby dua děti

    Adéla Křivková + Ester Nováková
    4. místo

    contemporary liga dua adults

    Zuzana Löwyová + Viktorie Šuplíková
    4. místo

    jazz liga dua děti

    Stela Chvojková + Natálie Podařilová
    5. místo

    jazz liga dua děti

    Vít Blažek + Štěpán Hrubeš
    5. místo

    contemporary liga dua adults

    Eliška Hrochová + Adriana Musilová
    5. místo

    jazz dance solo junioři liga

    Ema Hrochová
    5. místo

    jazz dance duo liga adults

    Zuzana Löwyová + Tereza Šupíková
    6. místo

    jazz dance solo junioři liga

    David Kosť
    8. místo

    jazz dance solo junioři liga

    Radek Loukota
    8. místo

    contemporary liga solo junioři

    David Kosť
    8. místo

    contemporary dua liga junioři

    Karolína Blažková + Radek Loukota
    10. místo

    contemporary solo liga adults

    Ilona Sedláčková
    10. - 11. místo

    contemporary solo děti liga

    Sofie Ožvaldová
    12. místo

    jazz dance solo liga junioři

    Tereza Rychtaříková
    12. místo

    jazz liga sólo děti

    Štěpán Hrubeš
    13. místo

    contemporary solo liga junioři

    Ema Hrochová
    13. místo

    jazz liga sólo děti

    Natálie Podařilová
    14. místo

    jazz liga sólo děti

    Stela Chvojková
    14. místo

    contemporary solo liga adults

    Viktorie Šupíková
    16. místo

    jazz liga sólo děti

    Vít Blažek
    17. místo

    contemporary liga sólo adults

    Adriana Musilová
    20. místo

    contemporary liga sólo junioři

    Radek Loukota
    25. místo

    jazz hobby sólo děti

    Anežka Vančurová
    33. místo

    contemporary hobby solo děti

    Adéla Křivková