• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    Art dance liga Brno

    Umístění Choreografie
    1. místo

    contemporary dua junioři

    Karolína Blažková + Radek Loukota
    1. místo

    contemporary dua dospělí

    Eliška Hrochová + Adriana Musilová
    1. místo

    jazz dance liga dua dospělí

    Klára Holubová + Ilona Sedláčková
    1. místo

    jazz dance liga dua junioři

    Ema Hrochová + Radek Loukota
    1. místo

    jazz dance dua liga děti

    Stela Chvojková + Natálie Podařílová
    1. místo

    jazz dance liga skupina děti

    Shake the room (Eliška Hrochová)
    1. místo

    jazz dance skupina junioři

    Eternal energy (Ilonka Sedláčková)
    1. místo

    jazz dance skupina dospělí

    Sisters (team Besta)
    1. místo

    contemporary skupina děti

    Empty space (Adamis + Klára)
    2. místo

    jazz dance sólo dospělí

    Ilona Sedláčková
    2. místo

    jazz dance solo junioři

    Ema Hrochová
    2. místo

    jazz dance dua dospělí

    Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková
    2. místo

    contemporary dua dospělí

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová
    3. místo

    contemporary sola dospělí

    Viktorie Šupíková
    3. místo

    jazz dance sola junioři

    Radek Loukota
    3. místo

    jazz dance sóla děti

    Štěpán Hrubeš
    3. místo

    jazz dance dua děti

    Štěpán Hrubeš + Vít Blažek
    3. místo

    contemporary skupina junioři

    NOTHING (Ilona Sedláčková)
    3. místo

    contemporary skupiny dospělí

    It's ok (Tým BESTA)
    4. místo

    jazz liga sólo děti

    Natálie Podařilová
    5. místo

    jazz liga sólo děti

    Vít Blažek
    6. místo

    jazz dance liga junioři solo

    David Kosť
    7. místo

    jazz liga sólo děti

    Stela Chvojková
    7. místo

    contemporary solo liga

    Sofie Ožvaldová
    11. místo

    contemporary liga sola dospělí

    Adriana Musilová
    12. místo

    jazz dance liga solo

    Terezie Rychtaříková
    18. místo

    contemporary liga solo junioři

    Ema Hrochová
    18. místo

    contemporary solo liga junioři

    David Kosť
    24. místo

    contemporary liga dospělí solo

    Ilona Sedláčková
    29. místo

    contemporary solo liga junioři

    Radek Loukota