• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    26. – 28.5.2022 MČR CDO HK 2022

    Umístění Choreografie
    1.místo - MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

    HVK 2 – art dance

    Queens gambit - Martina Nováková, Linda Váchová
    1. místo - MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance sóla muži junioři – Radek Loukota

    TONIGHT! - Klára
    1. místo - MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance sóla muži děti – David Kosť

    Get it! - Adamis + Klára
    2. místo - I. VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance extraliga dospělí

    FORMATION - Klára
    3. místo - II. VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance extraliga děti

    DINO - Adamis + Viki
    5. místo

    jazz dance malé skupiny děti

    I wanna be like you - Klára
    6. místo

    jazz dance malé skupiny junioři

    SUSHI - Klára + Ilona
    6. místo

    jazz dance extraliga junioři

    Check it out - Klára
    6. místo

    jazz dance sóla ženy dospělí – Ilona Sedláčková

    Breathe - Ilona + Klára
    7. místo

    jazz dance sóla ženy dospělí – Natálie Adámková

    In the dark - Adamis + Klára
    7. místo

    contemporary malé skupiny dospělí

    Stronger - tým Besta
    7. místo

    jazz dance sóla ženy děti – Tereza Rychtaříková

    Speaking french - Viki + Klára
    8. místo

    jazz dance sóla děti ženy – Natálie Podařilová

    On stage - Naty + Klára
    9. místo

    contemporary dua dospělí – Ilona Sedláčková + Tereza Petříčková

    Just the way... - Ilona + Terez
    10. místo

    contemporary extraliga junioři

    Is there anybody outthere? - Ilon + Terez
    11. místo

    jazz dance sóla junioři ženy – Ema Hrochová

    I don´t mean a thing... - Klára
    11. místo

    contemporarry extralliga dospělí

    Something beautiful - Klára
    13. místo

    contemporary sólo dospělí – Viktorie Šupíková

    Dreams - Viki + Klára
    14. místo

    contemporary sólo dospělí – Eliška Hrochová

    Good stuff - Klára + Eliška
    23. místo

    contemporary sóla junioři – Karolína Blažková

    Blackout - Klára
    24. místo

    contemporary sóla děti – Tereza Celundová

    One step closer - Klára + Eliška
    29. místo

    contemporary sóla junioři – Tereza Crkalová

    The Chain - Klára

    7. + 8.5. 2022 Mistovství Čech CDO Chomutov

    Umístění Choreografie
    1. místo - MISTŘI ČECH

    HVK 2 art dance

    Queen´s gambit - Martina Nováková, Lily Vácha
    2. místo - 1. VICEMISTŘI ČECH

    jazz dance extraliga dospělí

    FORMATION - Klára
    3. místo - 2. VICEMISTŘI ČECH

    jazz dance extraliga junioři

    CHECK IT OUT - Klára
    3. místo - 2. VICEMSTŘI ČECH

    jazz dance extraliga děti

    DINO - Adamis + Viki
    7. místo

    contemporary extraliga dospělí

    Something beautiful - Klára
    9. místo

    contemporary extraliga junioři

    Is there anybody outhere? - Ilonka + Terezka

    9.4.2022 CZECH DANCE MASTERS region HK ALDIS

    Umístění Choreografie
    1. místo

    hobby art formace miniděti

    LOVE AND MARRIAGE - Klára Benešová
    1. místo

    jazz dance formace děti

    DINO - Natálie Adámková, Viktorie Šupíková
    1. místo

    jazz dance formace junioři

    Check it out - Klára Benešová
    1. místo

    contemporary formace junioři

    Is there anybody out there? - Ilona Sedláčková, Tereza Petříčková
    1. místo

    jazz dance formace dospělí

    Formation - Klára Benešová
    1. místo

    contemporary formace dospělí

    Something beautiful - Klára Benešová
    1. místo

    HVK 2 – art dance

    Queen´s gambit - Martina Nováková, Lily Váchová

    3.4.2022 CZECH DANCE TOUR region Chrudim

    Umístění Choreografie
    1. místo

    art dance děti

    DINO - Viki + Adamis
    1. místo

    freestyle junioři

    Check it out - Klára
    1. místo

    freestyle dospělí

    DIAMONDS - Lily
    2. místo

    art dance junioři

    Is there anybody out there? - Terez + Ilonka
    2. místo

    art dance dospělí

    FORMATION - Klára

    27.3.2022 Taneční skupina roku region Chrudim

    Umístění Choreografie
    1. místo

    dance art miniděti

    LOVE AND MARRIAGE - Klára
    1. místo

    Show art dospělí

    DIAMONDS - Lily Váchová
    1. místo

    dance art junioři

    Check it out - Klára Benešová
    2. místo

    dance art junioři

    Is there anybody out there? - Ilonka + Terez
    2. místo

    dance art děti

    DINO - Adamis + Viki
    2. místo

    dance art dospělí

    FORMATION - Klára

    12.12.2021 ART DANCE LIGA TEPLICE

    Umístění Choreografie
    2. místo

    jazz dance malá skupina děti

    Hej Mr. DJ!
    3. místo

    jazz dance dua dospělí

    Adámková Natálie + Sedláčková Ilona
    4. místo

    jazz dance malá skupina dospělí

    Burlesque
    4. místo

    contemporary malá skupina dospělí

    Stranger
    5. místo

    contemporary dua dospělí

    Sedláčková Ilona + Petříčková Tereza
    6. místo

    jazz dance sólo dospělí

    Sedláčková Ilona
    8. místo

    contemporary sólo dospělí

    Šupíková Viktorie Tereza
    10. místo

    jazz dance sólo děti

    Podařilová Natálie
    13. místo

    contemporary sólo dospělí

    Hrochová Eliška
    15. místo

    jazz dance sólo junioři

    Hrochová Ema
    17. místo

    contemporary sólo děti

    Celundová Tereza
    20. místo

    contemporary sólo děti

    Rychtaříková Tereza

    27.11.2021 ART DANCE LIGA BRNO

    Umístění Choreografie
    2. místo

    jazz dance malé skupiny děti

    HEJ MR. DJ!
    3. místo

    jazz dance malé skupiny dospělí

    Burlesque
    4. místo

    contemporary malé skupiny dospělí

    Stranger
    5. místo

    contemporary sólo dospělí

    Šupíková Viktorie Tereza
    5. místo

    contemporary dua dospělí

    Sedláčková Ilona + Petříčková Tereza
    6. místo

    jazz dance sólo dospělí

    Sedláčková Ilona
    8. místo

    contemporary dua dospělí

    Hrochová Eliška + Musilová Adriana
    10. místo

    jazz dance sóla děti

    Podařilová Natálie
    15. - 16. místo

    contemporary sólo dospělí

    Musilová Adriana
    17. místo

    jazz dance sólo junioři

    Hrochová Ema
    29. místo

    contemporary sólo dospělí

    Hrochová Eliška

    7. 11. 2021 ART DANCE LIGA KLADNO

    Umístění Choreografie
    2. místo

    jazz dance malé skupiny dospělí

    Burlesque
    2. místo

    jazz dance malé skupiny junioři

    I need you
    2. místo

    jazz dance malé skupiny děti

    HEJ Mr. DJ!
    3. místo

    jazz dance sólo dospělí

    Sedláčková Ilona
    3. místo

    jazz dance duo dospělí

    Adámková Natálie + Sedláčková Ilona
    3. místo

    contemporary malé skupiny dospělí

    STRANGER
    4. místo

    jazz dance dua junioři

    Hrochová Ema + Loukota Radek
    7. místo

    contemporary sólo dospělí

    Hrochová Eliška
    7. místo

    contemporary duo dospělí

    Hrochová Eliška + Musilová Adriana
    8. místo

    contemporary duo dospělí

    Sedláčková Ilona + Petříčková Tereza
    8. místo

    contemporary duo junioři

    Blažková Karolína + Hrochová Ema
    9. místo

    contemporary duo junioři

    Löwyová Gita + Loukota Radek
    9. místo

    contemporary duo dospělí

    Löwyová Zuzana + Šupíková Viktorie
    11. - 12. místo

    contemporary sólo dospělí

    Musilová Adriana
    11. místo

    jazz dance sólo děti

    Kosť David
    12. místo

    jazz dance sólo děti

    Natálie Podařilová
    13. - 14. místo

    contemporary sólo děti

    Tereza Rychtaříková
    15. - 16. místo

    contemporary sólo děti

    Tereza Celundová
    17. místo

    jazz dance sólo junioři

    Radek Loukota
    18. - 20. místo

    contemporary sólo dospělí

    Šupíková Viktorie
    20. místo

    jazz dance sólo junioři

    Hrochová Ema
    39. - 40. místo

    contemporary sólo junioři

    Loukota Radek
    42. - 43. místo

    contemporary sólo junioři

    Blažková Karolína
    42. - 43. místo

    contemporary sólo junioři

    Löwyová Zuzana

    26.6.2021 ART DANCE CUP – malé formace

    Umístění Choreografie
    4. místo

    art dance online malé formace dospělí

    Precious
    6. místo

    art dance online malé formace dospělí

    Who run the world?
    8. místo

    art dance online malé formace junioři

    Cheerleader
    11. místo

    art dance online malé formace junioři

    I need you

    5. 6. 2021 ART DANCE CUP DUA ONLINE

    Umístění Choreografie
    1. místo

    contemporary dua děti

    Karolína Blažková + Ema Hrochová
    4. místo

    jazz dance dua dospělí

    Natálie Adámková + Ilona Sedláčková
    6. místo

    jazz dance dua junioři

    Ema Hrochová + Radek Loukota
    6. místo

    contemporary dua dospělí

    Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková
    9. místo

    jazz dance dua dospělí

    Klára Holubová + Adriana Musilová
    10. místo

    jazz dance dua dospělí

    Monika Bartošová + Adriana Lörinczová
    11. místo

    contemporary dua dospělí

    Tereza Petříčková + Ilona Sedláčková
    14. místo

    contemporary dua junioři

    Tereza Crkalová + Radek Loukota

    17.4.2021 ART DANCE ONLINE CUP

    Umístění Choreografie
    1. místo

    jazz dance solo děti

    Ema Hrochová
    6. místo

    contemporary solo děti

    Karolína Blažková
    6. místo

    contemporary solo junioři 1

    Tereza Crkalová
    6. místo

    jazz dance solo dospělí

    Ilonka Sedláčková
    8. místo

    contemporary solo dospělí

    Viktorie Tereza Šupíková
    9. místo

    contemporary solo junioři 2

    Zuzana Löwyová
    9. místo

    jazz dance solo dospělí

    Adriana Lörinczová
    18. - 19. místo

    jazz dance solo junioři 1

    Radek Loukota
    19. - 20. místo

    contemporary solo dospělí

    Tereza Petříčková
    21. místo

    contemporary solo junioři 1

    Radek Loukota
    40. místo

    contemporary solo dospělí

    Sára Löwyová

    7. a 8. 3. 2020 Dance world cup kvalifikace Jihlava

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Ilona Sedláčková – jazz dance sóla ženy – nominace do Říma

    Coming back as a man
    1. místo

    Radek Loukota – jazz dance sóla muži děti – nominace do Říma

    Can ´t take my eyes off you
    1. místo

    jazz dance formace senioři – nominace do Říma

    I feel good
    1. místo

    jazz dance skupiny senioři – nominace do Říma

    Burlesque
    1. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová – contemporary duo junioři – nominace do Říma

    Beautiful scar
    2. místo

    jazz dance skupiny děti – nominace do Říma

    GIRLS, GIRLS, GIRLS
    2. místo

    contemporary skupiny senioři – nominace do Říma

    HIM
    2. místo

    Štěpánka Holubová + Viktorie Šupíková – jazz dance dua junioři

    Slip back
    3. místo

    Viktorie Šupíková – lyrical solo junioři

    Lover
    3. místo

    Zuzana Löwyová – lyrical solo děti – nominace do Říma

    Lose my mind
    3. místo

    contemporary skupiny junioři – nominace do Říma

    Hurt for me
    3. místo

    Adriana Lörinczová + Klára Holubová – jazz dance dua junioři

    Black
    3. místo

    Adriana Lörinczová – jazz dance sóla ženy junioři

    Grown woman
    4. místo

    Ema Hrochová – jazz dance sóla děti ženy

    Speaking french
    4. místo

    contemporary skupiny děti

    Young love
    6. místo

    Tereza Crkalová – lyrical solo děti

    The chain

    8.2.2020 Vienna fest dance open

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Adriana Lörinczová – jazz dance sóla ženy junioři

    Grown woman
    1. místo

    Tereza Crkalová – contemporary sóla children + special awards

    The chain
    1. místo

    Adriana Lörinczová + Klára Holubová – jazz dance dua adults

    Black
    1. místo

    Contemporary groups children

    Young love
    2. místo

    jazz dance groups children

    Girls, girls, girls
    2. místo

    Contemporary groups juniors

    Hurt for me
    2. místo

    Viktorie Šupíková – contemporary sóla junioři

    Lover
    2. místo

    Ilona Sedláčková – jazz dance sóla ženy adults

    Coming back as a man
    2. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová – contemporary dua juniors

    Beautiful scar
    2. místo

    Jazz groups adults

    Burlesque
    2. místo

    Open formation adults

    My type
    3. místo

    contemporary groups adults

    HIM
    3. místo

    Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová – jazz dance sóla junioři

    Slip back
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance sóla děti

    Can´t take my eyes off you
    5.místo

    Zuzana Löwyová – contemporary sóla junioři

    Lose my mind

    5. – 8.12.2019 IDO WORLD BALLET & JAZZ CHAMPIONSHIPS

    Umístění Choreografie
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance sola boys

    Bad boy, good man
    3. místo

    jazz dance formations children

    Happy kids
    6. místo

    jazz dance formace adults

    I feel good
    7. místo

    jazz dance formations juniors

    Sing, sing, sing
    9. místo

    jazz dance groups adults

    Love so soft
    20. místo

    jazz dance groups children

    Friend like me
    25. místo

    jazz dance groups juniors

    Wild wild party

    2.11. 2019 Prague dance open

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Jazz dance sóla děti – Radek Loukota

    Bad boy, good man
    1. místo

    jazz dance skupiny děti

    Friend like me
    1. místo

    jazz dance sóla junioři – Adriana Lorinczová

    Grown woman
    1. místo

    Formace jazz dance dospělí

    I feel good
    1. místo

    Jazz dance skupiny dospělí

    Love so soft
    1. místo

    Contemporary dance skupiny dospělí

    Him
    1. místo

    Jazz dance sóla ženy – Ilona Sedláčková

    Dirty
    1. místo

    jazz dance dua – Adriana Lörinczová + Klára Holubová

    Black
    1. místo

    Contemporary dance sóla ženy dospělí – Adriana Musilová

    TARO
    1. místo

    Contemporary dance dua junioři – Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková

    Yours
    2. místo

    Zuzana Löwyová jazz dance sóla junioři

    Instead
    2. místo

    Adriana Lörinczová – open dance solo junioři

    Not your toy
    2. místo

    Tereza Crkalová – contemporary dance solo děti

    Clarity
    3. místo

    Zuzana Löwyová – art dance sóla junioři

    Lose my mind
    3. místo

    Viktorie Šupíková – jazz dance sóla junioři

    Cold stone
    3. místo

    Ema Hrochová jazz dance sola děti

    Another day of sun

    27.6 – 7.7 2019 DANCE WORLD CUP 2019 Braga – Portugal

    Umístění Choreografie
    3. místo

    Ilona Sedláčková jazz dance solo senior

    Dirty
    4. místo

    jazz dance group senior

    Love so soft
    5. místo

    Radek Loukota children solo jazz boys

    Bad boy, good man
    8. místo

    Patricie Šťovíčková junior solo jazz

    Woman
    12. místo

    junior small group modern

    You are the reason
    18 . místo

    Adriana Lörinczová junior jazz dance solo

    Not you toy
    13 . místo

    Viktorie Šupíková junior solo modern

    Stone cold
    13 . místo

    Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková junior duet modern

    Yours
    14 . místo

    Klára Holubová + Victorie Šupíková jazz dance duo junior

    Get it
    14 . místo

    jazz junior small group

    Wild party