• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    7. a 8. 3. 2020 Dance world cup kvalifikace Jihlava

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Ilona Sedláčková – jazz dance sóla ženy – nominace do Říma

    Coming back as a man
    1. místo

    Radek Loukota – jazz dance sóla muži děti – nominace do Říma

    Can ´t take my eyes off you
    1. místo

    jazz dance formace senioři – nominace do Říma

    I feel good
    1. místo

    jazz dance skupiny senioři – nominace do Říma

    Burlesque
    1. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová – contemporary duo junioři – nominace do Říma

    Beautiful scar
    2. místo

    jazz dance skupiny děti – nominace do Říma

    GIRLS, GIRLS, GIRLS
    2. místo

    contemporary skupiny senioři – nominace do Říma

    HIM
    2. místo

    Štěpánka Holubová + Viktorie Šupíková – jazz dance dua junioři

    Slip back
    3. místo

    Viktorie Šupíková – lyrical solo junioři

    Lover
    3. místo

    Zuzana Löwyová – lyrical solo děti – nominace do Říma

    Lose my mind
    3. místo

    contemporary skupiny junioři – nominace do Říma

    Hurt for me
    3. místo

    Adriana Lörinczová + Klára Holubová – jazz dance dua junioři

    Black
    3. místo

    Adriana Lörinczová – jazz dance sóla ženy junioři

    Grown woman
    4. místo

    Ema Hrochová – jazz dance sóla děti ženy

    Speaking french
    4. místo

    contemporary skupiny děti

    Young love
    6. místo

    Tereza Crkalová – lyrical solo děti

    The chain

    8.2.2020 Vienna fest dance open

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Adriana Lörinczová – jazz dance sóla ženy junioři

    Grown woman
    1. místo

    Tereza Crkalová – contemporary sóla children + special awards

    The chain
    1. místo

    Adriana Lörinczová + Klára Holubová – jazz dance dua adults

    Black
    1. místo

    Contemporary groups children

    Young love
    2. místo

    jazz dance groups children

    Girls, girls, girls
    2. místo

    Contemporary groups juniors

    Hurt for me
    2. místo

    Viktorie Šupíková – contemporary sóla junioři

    Lover
    2. místo

    Ilona Sedláčková – jazz dance sóla ženy adults

    Coming back as a man
    2. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová – contemporary dua juniors

    Beautiful scar
    2. místo

    Jazz groups adults

    Burlesque
    2. místo

    Open formation adults

    My type
    3. místo

    contemporary groups adults

    HIM
    3. místo

    Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová – jazz dance sóla junioři

    Slip back
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance sóla děti

    Can´t take my eyes off you
    5.místo

    Zuzana Löwyová – contemporary sóla junioři

    Lose my mind

    5. – 8.12.2019 IDO WORLD BALLET & JAZZ CHAMPIONSHIPS

    Umístění Choreografie
    6. místo

    jazz dance formace adults

    I feel good
    9. místo

    jazz dance groups adults

    Love so soft
    7. místo

    jazz dance formace juniors

    Sing, sing, sing
    25. místo

    jazz dance small group juniors

    Wild wild party
    3. místo

    jazz dance formace children

    Happy kids
    20.místo

    jazz dance small group children

    Friend like me
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance solo muži

    Bad boy, good man

    2.11. 2019 Prague dance open

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Jazz dance sóla děti – Radek Loukota

    Bad boy, good man
    3. místo

    jazz dance sóla děti – Ema Hrochová

    Another day of sun
    2. místo

    contemporary dance sóla děti – Tereza Crkalová

    Clarity
    1. místo

    jazz dance skupiny děti

    Friend like me
    1. místo

    jazz dance sóla junioři – Adriana Lorinczová

    Grown woman
    2. místo

    Open dance sóla junioři – Adriana Lörinczová

    Not your toy
    1. místo

    Formace jazz dance dospělí

    I feel good
    1. místo

    Jazz dance skupiny dospělí

    Love so soft
    1. místo

    Contemporary dance skupiny dospělí

    Him
    1. místo

    Jazz dance sóla ženy – Ilona Sedláčková

    Dirty
    1. místo

    jazz dance dua – Adriana Lörinczová + Klára Holubová

    Black
    1. místo

    Contemporary dance sóla ženy dospělí – Adriana Musilová

    TARO
    1. místo

    Contemporary dance dua junioři – Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková

    Yours
    3. místo

    jazz dance sóla junioři – Viktorie Šupíková

    Cold stone
    2. místo

    jazz dance sóla junioři Zuzana Löwyová

    Instead
    3. místo

    art dance sóla junioři Zuzana Löwyová

    Lose my mind

    27.6 – 7.7 2019 DANCE WORLD CUP 2019 Braga – Portugal

    Umístění Choreografie
    5. místo

    CHILDREN SOLO JAZZ (BOYS)
    Bad boy, good man – Radek Loukota – (8)

    8. místo

    JSZ (A) JUNIOR SOLO JAZZ
    Woman- Patricie Šťovíčková

    18 . místo

    JSZ (A) JUNIOR SOLO JAZZ
    Not your toy – Adriana Lörinczová – (20)

    13 . místo

    JSM (A) JUNIOR SOLO MODERN (INCLUDING LYRICAL)
    Stone cold – Viktorie Šupíková – TK BESTA Chrudim (28)

    13 . místo

    JDM JUNIOR DUET/TRIO MODERN (INCLUDING LYRICAL & CONTEMPORARY)
    Yours – TK BESTA Chrudim (38)

    14 . místo

    JDW JUNIOR DUET/TRIO JAZZ & SHOW DANCE
    Get it – TK BESTA Chrudim (34)

    14 . místo

    JGSW JUNIOR SMALL GROUP JAZZ & SHOW DANCE
    Wild party – TK BESTA Chrudim (32)

    12 . místo

    JGSM JUNIOR SMALL GROUP MODERN (INCLUDING LYRICAL & CONTEMPORARY)
    You are the reason – TK BESTA Chrudim (39)

    3. místo

    SNSZ SENIOR SOLO JAZZ
    Dirty – Ilona Sedláčková – TK Besta Chrudim (23)

    4 . místo

    SNGSW SENIOR SMALL GROUP JAZZ & SHOW DANCE
    Love so soft – TK BESTA Chrudim (22)

    13.6.2019 IDO EUROPEAN BALLET, JAZZ, MODERN AND CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS Arena Sparta Prague Praha

    Umístění Choreografie
    9. místo

    LOVE SO SOFT – JAZZ DANCE SMALL GROUP ADULTS

    14. místo

    DIRTY – ILONA SEDLÁČKOVÁ JAZZ DANCE SOLO ADULTS

    19. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior

    6. místo

    HURT FOR ME – MODERN DANCE SMALL GROUP

    3. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    9. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    2. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    9. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP –

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti

    9.6. MČR TSR PRAHA

    Umístění Choreografie
    6. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    5. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    7.6. MČR TSR PRAHA

    Umístění Choreografie
    5. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    25.5. MČR CDO PRAHA – SOLA, DUA, MALE FORMACE DĚTI

    Umístění Choreografie
    3. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP

    6. místo

    Ema Hrochová – jazz dance solo děti – ANOTHER DAY OF SUN

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – – Radek Loukota – jazz dance solo děti

    8. místo

    CLARITY -Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    24.5. MČR CDO PRAHA – FORMACE

    Umístění Choreografie
    5. místo

    YOUNG LOVE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    5. místo

    SING, SING, SING – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    5. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    3. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    23.5. MČR CDO PRAHA – SOLA, DUA, MALE SKUPINY – JUNIOŘI + DOSPĚLÍ

    Umístění Choreografie
    12. místo

    TARO – Adriana Musilová dospělí solo contemporary dance

    8. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    13. místo

    INSTEAD – Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    6. místo

    WOMAN – Patricie Šťovíčková junior solo jazz dance

    13. místo

    NOT YOUR TOY – Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    5. místo

    DIRTY – MÍSTO ILONA SEDLÁČKOVÁ – JAZZ DANCE SOLO

    5. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance duo junior

    5. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior

    3. místo

    WILD PARTY – JAZZ DANCE SMALL GROUP

    3. místo

    HURT FOR ME – MODERN DANCE SMALL GROUP

    4. místo

    HIM – CONTEMPORARY DANCE SMALL GROUP ADULTS

    2. místo

    LOVE SO SOFT – JAZZ DANCE SMALL GROUP ADULTS –

    16. – 18. 5. FEST DANCE OPEN RIMINI – ITÁLIE

    Umístění Choreografie
    1. místo

    PROMISE – Adriana Musilová senior solo art dance

    1. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    1. místo

    TARO – Adriana Musilová senior solo contemporary dance

    2. místo

    INSTEAD – Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    1. místo

    WOMAN – Patricie Šťovíčková junior solo jazz dance

    2. místo

    NOT YOUR TOY – Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    1. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance duo junior

    1. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior –

    1. místo

    WILD PARTY – JAZZ DANCE SMALL GROUP –

    1. místo

    HURT FOR ME – MODERN DANCE SMALL GROUP –

    1. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP –

    2. místo

    ANOTHER DAY OF SUN – Ema Hrochová – jazz dance solo děti

    2. místo

    CLARITY – Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti + SPECIÁLNÍ CENA – VÍDEŇ ZDARMA

    4. 5. 2019 CDO MČ CHOMUTOV

    Umístění Choreografie
    3. místo

    YOUNG LOVE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    SING, SING, SING – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    4. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    21.4.2019 TSR MČ PRAHA

    Umístění Choreografie
    2. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    5. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    20. 4. 2019 TSR MČ PRAHA

    Umístění Choreografie
    11. místo

    YOUNG LOVE – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    8. místo

    HAPPY KIDS – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    4. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    13.4.2019 CDO VČ reg.

    Umístění Choreografie
    1. místo

    YOUNG LOVE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    1. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    1. místo

    SING, SING, SING – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    30.3.2019 TSR CHRUDIM VČ reg.

    Umístění Choreografie
    3. místo

    YOUNG LOVE – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    2. místo

    HAPPY KIDS – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    1. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    4. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ