• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    7. a 8. 3. 2020 Dance world cup kvalifikace Jihlava

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Ilona Sedláčková – jazz dance sóla ženy – nominace do Říma

    Coming back as a man
    1. místo

    Radek Loukota – jazz dance sóla muži děti – nominace do Říma

    Can ´t take my eyes off you
    1. místo

    jazz dance formace senioři – nominace do Říma

    I feel good
    1. místo

    jazz dance skupiny senioři – nominace do Říma

    Burlesque
    1. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová – contemporary duo junioři – nominace do Říma

    Beautiful scar
    2. místo

    jazz dance skupiny děti – nominace do Říma

    GIRLS, GIRLS, GIRLS
    2. místo

    contemporary skupiny senioři – nominace do Říma

    HIM
    2. místo

    Štěpánka Holubová + Viktorie Šupíková – jazz dance dua junioři

    Slip back
    3. místo

    Viktorie Šupíková – lyrical solo junioři

    Lover
    3. místo

    Zuzana Löwyová – lyrical solo děti – nominace do Říma

    Lose my mind
    3. místo

    contemporary skupiny junioři – nominace do Říma

    Hurt for me
    3. místo

    Adriana Lörinczová + Klára Holubová – jazz dance dua junioři

    Black
    3. místo

    Adriana Lörinczová – jazz dance sóla ženy junioři

    Grown woman
    4. místo

    Ema Hrochová – jazz dance sóla děti ženy

    Speaking french
    4. místo

    contemporary skupiny děti

    Young love
    6. místo

    Tereza Crkalová – lyrical solo děti

    The chain

    8.2.2020 Vienna fest dance open

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Adriana Lörinczová – jazz dance sóla ženy junioři

    Grown woman
    1. místo

    Tereza Crkalová – contemporary sóla children + special awards

    The chain
    1. místo

    Adriana Lörinczová + Klára Holubová – jazz dance dua adults

    Black
    1. místo

    Contemporary groups children

    Young love
    2. místo

    jazz dance groups children

    Girls, girls, girls
    2. místo

    Contemporary groups juniors

    Hurt for me
    2. místo

    Viktorie Šupíková – contemporary sóla junioři

    Lover
    2. místo

    Ilona Sedláčková – jazz dance sóla ženy adults

    Coming back as a man
    2. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová – contemporary dua juniors

    Beautiful scar
    2. místo

    Jazz groups adults

    Burlesque
    2. místo

    Open formation adults

    My type
    3. místo

    contemporary groups adults

    HIM
    3. místo

    Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová – jazz dance sóla junioři

    Slip back
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance sóla děti

    Can´t take my eyes off you
    5.místo

    Zuzana Löwyová – contemporary sóla junioři

    Lose my mind

    5. – 8.12.2019 IDO WORLD BALLET & JAZZ CHAMPIONSHIPS

    Umístění Choreografie
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance sola boys

    Bad boy, good man
    3. místo

    jazz dance formations children

    Happy kids
    6. místo

    jazz dance formace adults

    I feel good
    7. místo

    jazz dance formations juniors

    Sing, sing, sing
    9. místo

    jazz dance groups adults

    Love so soft
    20. místo

    jazz dance groups children

    Friend like me
    25. místo

    jazz dance groups juniors

    Wild wild party

    2.11. 2019 Prague dance open

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Jazz dance sóla děti – Radek Loukota

    Bad boy, good man
    1. místo

    jazz dance skupiny děti

    Friend like me
    1. místo

    jazz dance sóla junioři – Adriana Lorinczová

    Grown woman
    1. místo

    Formace jazz dance dospělí

    I feel good
    1. místo

    Jazz dance skupiny dospělí

    Love so soft
    1. místo

    Contemporary dance skupiny dospělí

    Him
    1. místo

    Jazz dance sóla ženy – Ilona Sedláčková

    Dirty
    1. místo

    jazz dance dua – Adriana Lörinczová + Klára Holubová

    Black
    1. místo

    Contemporary dance sóla ženy dospělí – Adriana Musilová

    TARO
    1. místo

    Contemporary dance dua junioři – Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková

    Yours
    2. místo

    Zuzana Löwyová jazz dance sóla junioři

    Instead
    2. místo

    Adriana Lörinczová – open dance solo junioři

    Not your toy
    2. místo

    Tereza Crkalová – contemporary dance solo děti

    Clarity
    3. místo

    Zuzana Löwyová – art dance sóla junioři

    Lose my mind
    3. místo

    Viktorie Šupíková – jazz dance sóla junioři

    Cold stone
    3. místo

    Ema Hrochová jazz dance sola děti

    Another day of sun

    27.6 – 7.7 2019 DANCE WORLD CUP 2019 Braga – Portugal

    Umístění Choreografie
    3. místo

    Ilona Sedláčková jazz dance solo senior

    Dirty
    4. místo

    jazz dance group senior

    Love so soft
    5. místo

    Radek Loukota children solo jazz boys

    Bad boy, good man
    8. místo

    Patricie Šťovíčková junior solo jazz

    Woman
    12. místo

    junior small group modern

    You are the reason
    18 . místo

    Adriana Lörinczová junior jazz dance solo

    Not you toy
    13 . místo

    Viktorie Šupíková junior solo modern

    Stone cold
    13 . místo

    Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková junior duet modern

    Yours
    14 . místo

    Klára Holubová + Victorie Šupíková jazz dance duo junior

    Get it
    14 . místo

    jazz junior small group

    Wild party

    13.6.2019 IDO EUROPEAN JAZZ AND CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS Praha

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Radek Loukota jazz dance sola children

    Bad boys, good man
    2. místo

    jazz dance formations adults

    I feel good
    3. místo

    jazz dance formations children

    Happy kids
    6. místo

    contemporary groups junior

    Hurt for me
    9. místo

    JAZZ DANCE SMALL GROUP ADULTS

    Love so soft
    9. místo

    contemporary formations juniors

    I´m in here
    9. místo

    jazz dance groups children

    Friend like me
    14. místo

    ILONA SEDLÁČKOVÁ JAZZ DANCE SOLO ADULTS

    Dirty
    19. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior

    Yours

    9.6.2019 MČR TSR PRAHA

    Umístění Choreografie
    6. místo

    ART DANCE FORMACE JUNIOŘI

    SING, Sing, Sing
    5. místo

    ART DANCE FORMACE JUNIOŘI

    I´m in here

    25.5. 2019 MČR CDO PRAHA – DĚTI

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Radek Loukota – jazz dance sola children

    Bad boy, good man
    3. místo

    jazz dance groups children

    Friend like me
    6. místo

    Ema Hrochová – jazz dance solo děti

    Another day of sun
    8. místo

    Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    Clarity

    24.5. 2019 MČR CDO PRAHA – FORMACE

    Umístění Choreografie
    3. místo

    jazz dance formace  děti

    Happy kids
    3. místo

    jazz dance formace dospělí

    I feel good
    5. místo

    CONTEMPORARY DANCE  FORMACE DĚTI

    Young love
    5. místo

    JAZZ DANCE FORMACE JUNIOŘI

    Sing, sing, sing
    5. místo

    CONTEMPORARY FORMACE JUNIOŘI

    I´m in here

    23.5. 2019 MČR CDO PRAHA – JUNIOŘI + DOSPĚLÍ

    Umístění Choreografie
    2. místo

    jazz dance groups adults

    Love so soft
    3. místo

    jazz dance groups juniors

    Wild wild party
    3. místo

    contemporary groups juniors

    Hurt for me
    4. místo

    contemporary groups adults

    HIM
    5. místo

    Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková contemporary duo juniors

    Yours
    5. místo

    Ilona Sedláčková jazz dance sola ženy

    Dirty
    5. místo

    Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance dua junioři

    GET IT
    6. místo

    Patricie Šťovíčková jazz dance solo junioři

    Woman
    8. místo

    Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    Stone cold
    12. místo

    Adriana Musilová contemporary solo dospělí

    TARO
    13. místo

    Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    Instead
    13. místo

    Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    Not you toy

    16. – 18. 5. 2019 FEST DANCE OPEN RIMINI – ITÁLIE

    Umístění Choreografie
    1. místo

    Adriana Musilová senior solo art dance

    Promise
    1. místo

    Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    STONE COLD
    1. místo

    Adriana Musilová senior solo contemporary dance

    TARO
    1. místo

    Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary duo junioři

    YOURS
    1. místo

    Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová junior duo jazz

    GET IT
    1. místo

    jazz style group junior

    A wild wild party
    1. místo

    Patricie Šťovíčková – jazz style solo junior

    WOMAN
    1. místo

    Radek Loukota – jazz dance solo children + speciální cena Vienna 2020 for free

    Bad boy, good man
    1. místo

    open dance groups children

    Friend like me
    2. místo

    Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    Instead
    2. místo

    Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    Not your toy
    2. místo

    Ema Hrochová jazz dance solo děti

    Another day of sun
    2. místo

    Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    Clarity
    2. místo

    contemporary group junior

    Hurt for me

    4. 5. 2019 CDO MČ CHOMUTOV

    Umístění Choreografie
    1. místo

    jazz dance formace adults

    I feel good
    3. místo

    CONTEMPORARY DANCE FORMACE DĚTI

    Young love
    3. místo

    JAZZ DANCE FORMACE DĚTI

    Happy kids
    3. místo

    JAZZ DANCE FORMACE JUNIOŘI

    Sing, sing, sing
    4. místo

    CONTEMPORARY DANCE  FORMACE JUNIOŘI

    I´m in here

    21.4.2019 TSR MČ PRAHA

    Umístění Choreografie
    2. místo

    ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    Sing, sing, sing
    5. místo

    ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    I´m in here

    20. 4. 2019 TSR MČ PRAHA

    Umístění Choreografie
    4. místo

    art dance formace dospělí

    I feel good
    8. místo

    art dance formace děti

    Happy kids
    11. místo

    art dance formace děti

    Young love

    13.4.2019 CDO region HK

    Umístění Choreografie
    1. místo

    CONTEMPORARY DANCE FORMACE DĚTI

    Young love
    1. místo

    JAZZ DANCE FORMACE DĚTI

    Happy kids
    1. místo

    JAZZ DANCE FORMACE JUNIOŘI

    Sing, sing, sing
    1. místo

    CONTEMPORARY DANCE FORMACE JUNIOŘI

    I´m in here
    1. místo

    JAZZ DANCE FORMACE DOSPĚLÍ

    I feel good

    30.3.2019 TSR CHRUDIM region

    Umístění Choreografie
    1. místo

    art dance formace dospělí

    I feel good
    1. místo

    art dance formace junioři

    Sing, sing, sing
    2. místo

    art dance formace děti

    Happy kids
    3. místo

    ART DANCE FORMACE DĚTI

    Young love
    4. místo

    ART DANCE FORMACE JUNIOŘI

    I´m in here