SOUČASNOST

 

22.01.2017 - Cena Hankova domu - Dvůr Králové nad Labem

 

 
Jun-II-D-STT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
6. Nepovím Filip & Dobruská Silvie
Jun-II-D-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
3. Nepovím Filip & Dobruská Silvie
Dospělí-D-STT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
10. Schütz Jan & Niščáková Adéla
Dospělí-D-LAT (počet párů: 14) [postupová soutěž]
3. Schütz Jan & Niščáková Adéla

 

IDO WORLD BALLET, MODERN AND JAZZ
CHAMPIONSHIPS
WETZLAR - 23. - 30.10. 2016

 

 

Jazz Dance Formations Adults                  
SWING WITH ME...                                      
7. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Jazz Dance Formations Juniors                
BOX OF SECRETS                                      
10. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Jazz Dance Groups Adults                         
COOL CATS                                   
13. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Jazz Dance Groups Juniors                       
Jazzband                                        
18. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Modern & Contemporary  Dance Groups  Adults
GIVE US A LITTLE LOVE 
22. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Jazz Dance Groups Juniors                       
Royals                               
22. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Modern & Contemporary  Dance Duos Adults
Katerina Capova / Ilona Sedlackova
FAMILY COMES FIRTS
24. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Modern & Contemporary  Dance Groups Juniors
OPEN HANDS 
25. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
Jazz Dance Solos female Juniors             
Stovickova, Patricie                                       
LOUD!  
26. místo
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková
 
 
Jazz Dance Solos female Adults 
Nováková Klára                              
DEEP   
26. místo           
Czech Republic  - Besta Chrudim
chor. Klára Nováková

 

03.09.2016 - CENA PRASKAČKY 

 

 

Jun-II-B-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]
1. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
Jun-II-B-LAT (počet párů: 8) [postupová soutěž]
1. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
Jun-II-D-STT (počet párů: 7) [postupová soutěž]
5.  Schütz Jan & Niščáková Adéla
Jun-II-D-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
3.  Schütz Jan & Niščáková Adéla

 

10.6.2016 Světový pohár - Praha 

 

 
JAZZ DANCE - FORMACE - JUNIOŘI
3. Box of secrets
JAZZ DANCE -  FORMACE - DOSPĚLÍ
2.  Swing with me..         
JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - JUNIORS - M
5. ROYALS          
6.  JAZZ BAND
JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - ADULTS - M
5. COOL CATS
MODERN A CONTEMPORARY DANCE - MALÉ SKUPINY - JUNIORS - M
7. OPEN HANDS
MODERN A CONTEMPORARY DANCE - MALÉ SKUPINY - ADULTS - M
3. GIVE US A LITTLE LOVE
 

 

4. – 5.6.2016 OSTRAVSKÁ PYRAMIDA

 
3. CLAP YOUR HANDS (Kábelova Tereza Nela - Löwyová Zuzana)
JAZZ DANCE - SÓLA - JUNIORS - M - Ženy
2. LOUD! (Šťovíčková Patricie)
MODERN A CONTEMPORARY DANCE - SÓLA - JUNIORS - M - Ženy
2. NO NEED TO SAY GOODBYE (Šupíková Viktorka) 
5. ALMOST (Musilová Adriana) 
JAZZ DANCE - SÓLA - ADULTS - M - Ženy
1. DEEP (Nováková Klára)
MODERN A CONTEMPORARY DANCE - DUA - ADULTS - M
5. FAMILY COMES FIRST (Čápová Kateřina - Sedláčková Ilona)        
JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - JUNIORS - M
4. ROYALS     
6.  JAZZ BAND
JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - ADULTS - M
3. COOL CATS
MODERN A CONTEMPORARY DANCE - MALÉ SKUPINY - JUNIORS - M
5. OPEN HANDS
MODERN A CONTEMPORARY DANCE - MALÉ SKUPINY - ADULTS - M
1. GIVE US A LITTLE LOVE

 

5.6.2016 - SPARTA CUP - PRAHA 

 

 

Jun-II-B-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]

7. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-B-LAT (počet párů: 11) [postupová soutěž]

2. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-C-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]

6. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-D-LAT (počet párů: 15) [postupová soutěž]

1. Zitko Jan & Vaněčková Klára

 

 

29.05.2016 - Jarní cena Chrudimě – Chrudim

Jun-II-B-STT (počet párů: 7) [postupová soutěž]

4. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-B-LAT (počet párů: 7) [postupová soutěž]

3. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-C-STT (počet párů: 10) [postupová soutěž]

5. Zitko Jan & Vaněčková Klára           

Jun-II-D-LAT (počet párů: 7) [postupová soutěž]

5. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Dospělí-A-STT (počet párů: 30) [postupová soutěž]

15 – 17. Meduna Bohdan & Kozar Alina

Dospělí-A-LAT (počet párů: 35) [postupová soutěž]

10. Meduna Bohdan & Kozar Alina

Hobby Junioři 2  kombinace (počet párů: 10)

2. Schütz Jan & Niščáková Adéla

6. Nepovím Filip & Dobruská Silvie

Hobby Dospělí STT (počet párů: 12)

4. Schütz Jan & Niščáková Adéla

5. Horák Martin & Miksová Eva

Hobby Dospělí LAT (počet párů: 10)

2. Schütz Jan & Niščáková Adéla 

 

 

26. – 28.5.2016 - CZECH DANCE MASTERS: GRANDFINÁLE - MČR - CDO - PRAHA

 

 

 

EXTRALIGA - FORMACE - MINI - M

5. Cookies and team

JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DĚTI - M

7. Dance with me tonight!

JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - JUNIOŘI - M

3. Box of secrets

JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ - M

2.  Swing with me..             

DUA - CHILDREN - M

4. CLAP YOUR HANDS (Kábelova Tereza Nela - Löwyová Zuzana)

JAZZ DANCE - SÓLA - JUNIORS - M - Ženy

4. LOUD! (Šťovíčková Patricie)

MODERN A CONTEMPORARY DANCE - SÓLA - JUNIORS - M - Ženy

17. NO NEED TO SAY GOODBYE (Šupíková Viktorka)           

18.ALMOST (Musilová Adriana)      

JAZZ DANCE - SÓLA - ADULTS - M - Ženy

4. DEEP (Nováková Klára)

MODERN A CONTEMPORARY DANCE - DUA - ADULTS - M

4. FAMILY COMES FIRST (Čápová Kateřina - Sedláčková Ilona)           

JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - JUNIORS - M

3. ROYALS         

6.  JAZZ BAND

JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - ADULTS - M

2. COOL CATS

MODERN A CONTEMPORARY DANCE - MALÉ SKUPINY - JUNIORS - M

5. OPEN HANDS

MODERN A CONTEMPORARY DANCE - MALÉ SKUPINY - ADULTS - M

3. GIVE US A LITTLE LOVE

 

Mistrovství SUT ČR Hobby Dance - Velká cena ATRIUM PALACE 8.5.2016

Hobby Dance® Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
3. Schütz Jan Niščáková Adéla
8. Nepovím Filip Dobruská Silvie
 Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů: 11)
5.  Schütz Jan Niščáková Adéla
10. Nepovím Filip Dobruská Silvie
Hobby Dance® Dospělí STT  (počet párů: 12)
5. Horák Martin Miksová Eva
Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 11)
4. Schütz Jan Niščáková Adéla
7. Nepovím Filip Dobruská Silvie

Mistrovství ČR SUT Chrudim - 1. květen 2016                                                                 

SENIOŘI
TK Besta Chrudim

Mistři ČR            

IRIS LADIES
chor. Martina Nováková

 

Holešovický pohár 2016 Praha 01.05.2016

Jun-II-D-LAT (počet párů: 18) [postupová soutěž]

5. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-C-STT (počet párů: 15) [postupová soutěž]

12. Zitko Jan & Vaněčková Klára

01.05.2016 - Holešovický pohár 2016 - Praha

Jun-II-B-STT (počet párů: 14) [postupová soutěž]

13. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-B-LAT (počet párů: 17) [postupová soutěž]

2. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

 

CZECH DANCE MASTERS: Zemské kolo - Čechy

 
ART SHOW - EXTRALIGA - FORMACE - MINI - A - Čechy
3. Cookies and cream   
JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DĚTI - A – Čechy
5.  Dance with me tonight!
JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - JUNIOŘI - A - Čechy
3. Box of secrets
JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ - A - Čechy
1.  Swing with me..
chor.  formací Klára Nováková

Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy  23.04.2016

Dospělí-A-STT (počet párů: 32) [postupová soutěž]
23 – 24. Meduna Bohdan & Kozar Alina
Dospělí-A-LAT (počet párů: 37) [postupová soutěž]
25. Meduna Bohdan & Kozar Alina
Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE – Nymburk 24.04.2016

Jun-II-C-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
6. Zitko Jan & Vaněčková Klára
Jun-II-B-STT (počet párů: 10) [postupová soutěž]
6. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
Jun-II-B-LAT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
5. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
O KUTNOHORSKÝ GROŠ 2016, Kutná Hora, 24.4.2016
Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
5. Nepovím Filip - Dobruská Silvie
Junioři 2 STT hobby  (počet párů: 7)
4. Nepovím - Filip Dobruská Silvie
Junioři 2 LAT hobby  (počet párů: 10)
6. Nepovím Filip - Dobruská Silvie 

Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín17.04.2016 

Jun-II-10 tanců (počet párů: 32) [pohárová soutěž]
16. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
 
O Hořickou trubičku – Hořice 16.04.2016
Jun-II-D-LAT (počet párů: 8) [postupová soutěž]
8. Zitko Jan & Vaněčková Klára
Jun-II-C-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]
3. Zitko Jan & Vaněčková Klára
Dospělí-E-STT (počet párů: 5) [hobby]
4. Trávníček Jan & Trávníčková Martina
Dospělí-E-LAT (počet párů: 3) [hobby]
3. Trávníček Jan & Trávníčková Martina
 
Festival tanečního mládí Region VČ Hlinsko - 9. dubna 2016                               

Ktg. MINIDĚTI                 

2. Cookies and Cream  

chor. Nováková Klára

Ktg. SENIOŘI                                                                                                            

1. Iris ladies       

chor.Nováková Martina

PTK -  dospělí                                                              

2.  Hand on heart                  

chor. Nováková Klára

3.  Swing with me …    

chor. Nováková Klára                                                                              

PTK - děti                                                                      

5. Dance with me tonight!         

chor. Nováková Klára                                                                              

PTK- junioři                                                                  

3. Box of secrets!           

chor. Nováková Klára

 

Jarní pohár města Kladna - 10.04.2016  

Jun-II-D-LAT (počet párů: 18) [postupová soutěž]

7. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-C-STT (počet párů: 15) [postupová soutěž]

5 – 7. Zitko Jan & Vaněčková Klára

 

Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu - 09.04.2016

TL-Jun-II-STT (počet párů: 24) [taneční liga]

24. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

TL-Jun-II-LAT (počet párů: 23) [taneční liga]

17 – 19. Dobruský Patrik & Netolická Michaela    

 
COOL DANCE – Podbořany 03.04.2016

Jun-II-B-STT (počet párů: 5) [postupová soutěž]

2. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-B-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]

1. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Cena města Vlašimi – Vlašim 02.04.2016 

Jun-II-D-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]

10. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-C-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]

9. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Sezemický pohár – Sezemice   2.4.2016

Hobby Dance® Dospělí STT (počet párů: 8)

4. Schütz Jan & Niščáková Adéla

Hobby Dance® Dospělí LAT (počet párů: 14)

4. Schütz Jan & Niščáková Adéla 

MISTROVSTVÍ VÝCHODNÍCH ČECH Hradec Králové –25.3.20 

 

Hobby Dance® Junioři 2 LAT  (počet párů: 10)
4. Schütz Jan Niščáková Adéla  (počet párů: 12)
8. Nepovím Filip Dobruská Silvie
Hobby Dance® Junioři 2 STT  (počet párů: 9)
7. Nepovím Filip Dobruská Silvie Chrudim
8.-9.  Schütz Jan Niščáková Adéla
Hobby Dance® Junioři 2 LAT  (počet párů: 10)
6. Schütz Jan Niščáková Adéla
7. Nepovím Filip Dobruská Silvie

O perníkovou pantofli 49. ročník Pardubice 27. 3. 2016

Jun-II-B-STT (počet párů: 7) [postupová soutěž]

5. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
Jun-II-B-LAT (počet párů: 6) [postupová soutěž]
3. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jarní cena NKC Nové Strašecí - 20.03.2016  

Jun-II-D-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]

3. Zitko Jan & Vaněčková Klára (nově třída C)

Jun-II-D-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]

6. Zitko Jan & Vaněčková Klára

 

CZECH DANCE MASTERS: Region. kolo - PARDUBICKÝ + KRÁLOVOHRADECKÝ KRAJ  

 

ART SHOW - EXTRALIGA - FORMACE - MINI - B - Čechy

1.  Cookies and cream             

JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DĚTI - B - Čechy

1. Dance with me tonight!

JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - JUNIOŘI - B - Čechy

1. Box of secrets

JAZZ DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ - B - Čechy

1. Swing with me..

chor. 4x Klára Nováková

 

Mistrovství  PRAHY 2016 tř. DCB - 12.3.2016  

Jun-II-D-STT (počet párů: 13) [postupová soutěž]

2. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-D-LAT (počet párů: 16) [postupová soutěž]

9. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-B-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]

5. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-B-LAT (počet párů: 13) [postupová soutěž]

4. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Dospělí-E-STT (počet párů: 14) [hobby]

10.Trávníček Jan & Trávníčková Martina

Mistrovství ČR ve standardních tancích 2016 – Praha 05.03.2016 

Junioři-II-STT (počet párů: 36) [pohárová soutěž]

34 – 36. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Chvaletice dětem, aneb.... – Chvaletice 06.03.2016 

Jun-II-D-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]

1. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-D-LAT (počet párů: 10) [postupová soutěž]

8. Zitko Jan & Vaněčková Klára

 

 

VIENNA Dance Open 2016 - 27.2.2016

MODERN - SÓLA - DĚTI

SECRETS (Šupíková Viktorka)

3. místo              

JAZZ DANCE - SÓLA - DĚTI

MOVE! (Šťovíčková Patricie)                                      

2. místo               

MODERN - SÓLA - ADULTS - MLÁDEŽ

WHERE WE ARE (Nováková Klára)       

10. místo

JAZZ DANCE - DUA - DĚTI

CRAZY STUPID LOVE (Lörinczová Adriana - Postupová Kristýna)

2. místo             

MODERN - DUA - JUNIOŘI

BE MY FRIEND!(Čápová Kateřina - Sedláčková Ilona)

1. místo              

MODERN - MALÉ SKUPINY - DĚTI

Photograph            

1. místo              

JAZZ DANCE - MALÉ SKUPINY - MLÁDEŽ

Hand on heart!

2. místo              

Choreografie všech vystoupení Klára Nováková

 

Táborský pecen 16. ročník – Tábor 28.02.2016  

Jun-II-B-LAT (počet párů: 14) [postupová soutěž]

1. Dobruský Patrik & Netolická Michaela

Jun-II-B-STT (počet párů: 9) [postupová soutěž]
9. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
Jun-II-D-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]
8 – 10. Zitko Jan & Vaněčková Klára

O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA - 14.02.2016

Dospělí-B-LAT (počet párů: 9) [postupová soutěž]

1. Meduna Bohdan & Kozar Alina (nově třída A)

 

Říčanský pohár 2016 - 14.02.2016

Jun-II-D-STT (počet párů: 17) [postupová soutěž]

3. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-D-LAT (počet párů: 21) [postupová soutěž]

15. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Dospělí-E-STT (počet párů: 17) [hobby]

12.Trávníček Jan & Trávníčková Martina

Hlinecké Géčko – Hlinsko  06.02.2016 

 

Dospělí-B-LAT (počet párů: 13) [postupová soutěž]
2. Meduna Bohdan & Kozar Alina
Dospělí-A-STT (počet párů: 21) [postupová soutěž]
17. Meduna Bohdan & Kozar Alina           
 
Únorové Géčko – Hlinsko  07.02.2016
Jun-II-D-STT (počet párů: 12) [postupová soutěž]
3. Zitko Jan & Vaněčková Klára
07.02.2016 - Únorové Géčko - Hlinsko
Jun-II-D-LAT (počet párů: 10) [postupová soutěž]
6. Zitko Jan & Vaněčková Klára
 
Únorové Géčko – Hlinsko 7.2.2016
Hobby Dance® Junioři 2 kombinace (počet párů: 10)
4. Schütz Jan  & Niščáková Adéla
7. Nepovím Filip  & Dobruská Silvie
Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů: 11)
4. Schütz Jan  & Niščáková Adéla
7. Nepovím Filip &  Dobruská Silvie
Hobby Dance® Junioři 2 LAT (počet párů: 12)
2. Schütz Jan &  Niščáková Adéla
6. Nepovím Filip & Dobruská Silvie

 

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích

 

Czech Dance Sport Federation  30.01.2016 - Olomouc

Jun.II Latin (počet párů 43)

17 - 18 Patrik Dobruský / Michaela Netolická

 

Chvaletické Éčko Chvaletice  30.1.2016

Hobby Dance® Junioři 2 kombinace (počet párů 4)

1. Schütz Jan - Niščáková Adéla

 

Hobby Dance® Junioři 2 STT (počet párů 5)

1. Schütz Jan -  Niščáková Adéla

Cena Hankova domu - 16.01.2016

Hobby Dance® Junioři 2 kombinace (počet párů 11)

8. Nepovím Filip -  Dobruská Silvie

Hobby Dance® Junioři 2 STT Věk: (počet párů 8)

6. Nepovím Filip - Dobruská Silvie

Hobby Dance® Junioři 2 LAT Věk: (počet párů 9)

3. Nepovím Filip - Dobruská Silvie

 

 

Cena Hankova domu - 17.01.2016

Jun-II-D-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]

2. Zitko Jan & Vaněčková Klára

 

Nezbedný bakalář 2016 (36.ročník) - 16.01.2016

Jun-II-D-STT (počet párů: 11) [postupová soutěž]

2. Zitko Jan & Vaněčková Klára

Jun-II-D-LAT (počet párů: 12) [postupová soutěž]

9. Zitko Jan & Vaněčková Klára

 

Kontakty

  Taneční škola Besta

Martina a Aleš Novákovi
novak@besta-chrudim.cz

U Stadionu 756
53703 Chrudim 3
CZECH REPUBLIC
mapa lokality
mobil: 777 067 137

Facebook