• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    26. – 28.5.2022 MČR CDO HK 2022

    Umístění Choreografie
    1.místo - MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

    HVK 2 – art dance

    Queens gambit - Martina Nováková, Linda Váchová
    1. místo - MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance sóla muži junioři – Radek Loukota

    TONIGHT! - Klára
    1. místo - MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance sóla muži děti – David Kosť

    Get it! - Adamis + Klára
    2. místo - I. VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance extraliga dospělí

    FORMATION - Klára
    3. místo - II. VICEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

    jazz dance extraliga děti

    DINO - Adamis + Viki
    5. místo

    jazz dance malé skupiny děti

    I wanna be like you - Klára
    6. místo

    jazz dance malé skupiny junioři

    SUSHI - Klára + Ilona
    6. místo

    jazz dance extraliga junioři

    Check it out - Klára
    6. místo

    jazz dance sóla ženy dospělí – Ilona Sedláčková

    Breathe - Ilona + Klára
    7. místo

    jazz dance sóla ženy dospělí – Natálie Adámková

    In the dark - Adamis + Klára
    7. místo

    contemporary malé skupiny dospělí

    Stronger - tým Besta
    7. místo

    jazz dance sóla ženy děti – Tereza Rychtaříková

    Speaking french - Viki + Klára
    8. místo

    jazz dance sóla děti ženy – Natálie Podařilová

    On stage - Naty + Klára
    9. místo

    contemporary dua dospělí – Ilona Sedláčková + Tereza Petříčková

    Just the way... - Ilona + Terez
    10. místo

    contemporary extraliga junioři

    Is there anybody outthere? - Ilon + Terez
    11. místo

    jazz dance sóla junioři ženy – Ema Hrochová

    I don´t mean a thing... - Klára
    11. místo

    contemporarry extralliga dospělí

    Something beautiful - Klára
    13. místo

    contemporary sólo dospělí – Viktorie Šupíková

    Dreams - Viki + Klára
    14. místo

    contemporary sólo dospělí – Eliška Hrochová

    Good stuff - Klára + Eliška
    23. místo

    contemporary sóla junioři – Karolína Blažková

    Blackout - Klára
    24. místo

    contemporary sóla děti – Tereza Celundová

    One step closer - Klára + Eliška
    29. místo

    contemporary sóla junioři – Tereza Crkalová

    The Chain - Klára

    7. + 8.5. 2022 Mistovství Čech CDO Chomutov

    Umístění Choreografie
    1. místo - MISTŘI ČECH

    HVK 2 art dance

    Queen´s gambit - Martina Nováková, Lily Vácha
    2. místo - 1. VICEMISTŘI ČECH

    jazz dance extraliga dospělí

    FORMATION - Klára
    3. místo - 2. VICEMISTŘI ČECH

    jazz dance extraliga junioři

    CHECK IT OUT - Klára
    3. místo - 2. VICEMSTŘI ČECH

    jazz dance extraliga děti

    DINO - Adamis + Viki
    7. místo

    contemporary extraliga dospělí

    Something beautiful - Klára
    9. místo

    contemporary extraliga junioři

    Is there anybody outhere? - Ilonka + Terezka

    9.4.2022 CZECH DANCE MASTERS region HK ALDIS

    Umístění Choreografie
    1. místo

    hobby art formace miniděti

    LOVE AND MARRIAGE - Klára Benešová
    1. místo

    jazz dance formace děti

    DINO - Natálie Adámková, Viktorie Šupíková
    1. místo

    jazz dance formace junioři

    Check it out - Klára Benešová
    1. místo

    contemporary formace junioři

    Is there anybody out there? - Ilona Sedláčková, Tereza Petříčková
    1. místo

    jazz dance formace dospělí

    Formation - Klára Benešová
    1. místo

    contemporary formace dospělí

    Something beautiful - Klára Benešová
    1. místo

    HVK 2 – art dance

    Queen´s gambit - Martina Nováková, Lily Váchová

    3.4.2022 CZECH DANCE TOUR region Chrudim

    Umístění Choreografie
    1. místo

    art dance děti

    DINO - Viki + Adamis
    1. místo

    freestyle junioři

    Check it out - Klára
    1. místo

    freestyle dospělí

    DIAMONDS - Lily
    2. místo

    art dance junioři

    Is there anybody out there? - Terez + Ilonka
    2. místo

    art dance dospělí

    FORMATION - Klára

    27.3.2022 Taneční skupina roku region Chrudim

    Umístění Choreografie
    1. místo

    dance art miniděti

    LOVE AND MARRIAGE - Klára
    1. místo

    Show art dospělí

    DIAMONDS - Lily Váchová
    1. místo

    dance art junioři

    Check it out - Klára Benešová
    2. místo

    dance art junioři

    Is there anybody out there? - Ilonka + Terez
    2. místo

    dance art děti

    DINO - Adamis + Viki
    2. místo

    dance art dospělí

    FORMATION - Klára