• Kontakt
  • Kurzy
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Již od roku 1991
    • Taneční škola
    • BESTA Chrudim
    • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
    • CZECH REPUBLIC

    5. – 8.12.2019 IDO WORLD BALLET & JAZZ CHAMPIONSHIPS

    Umístění Choreografie
    6. místo

    jazz dance formace adults

    I feel good
    9. místo

    jazz dance groups adults

    Love so soft
    7. místo

    jazz dance formace juniors

    Sing, sing, sing
    25. místo

    jazz dance small group juniors

    Wild wild party
    3. místo

    jazz dance formace children

    Happy kids
    20.místo

    jazz dance small group children

    Friend like me
    3. místo

    Radek Loukota – jazz dance solo muži

    Bad boy, good man

    27.6 – 7.7 2019 DANCE WORLD CUP 2019 Braga – Portugal

    Umístění Choreografie
    5. místo

    CHILDREN SOLO JAZZ (BOYS)
    Bad boy, good man – Radek Loukota – (8)

    8. místo

    JSZ (A) JUNIOR SOLO JAZZ
    Woman- Patricie Šťovíčková

    18 . místo

    JSZ (A) JUNIOR SOLO JAZZ
    Not your toy – Adriana Lörinczová – (20)

    13 . místo

    JSM (A) JUNIOR SOLO MODERN (INCLUDING LYRICAL)
    Stone cold – Viktorie Šupíková – TK BESTA Chrudim (28)

    13 . místo

    JDM JUNIOR DUET/TRIO MODERN (INCLUDING LYRICAL & CONTEMPORARY)
    Yours – TK BESTA Chrudim (38)

    14 . místo

    JDW JUNIOR DUET/TRIO JAZZ & SHOW DANCE
    Get it – TK BESTA Chrudim (34)

    14 . místo

    JGSW JUNIOR SMALL GROUP JAZZ & SHOW DANCE
    Wild party – TK BESTA Chrudim (32)

    12 . místo

    JGSM JUNIOR SMALL GROUP MODERN (INCLUDING LYRICAL & CONTEMPORARY)
    You are the reason – TK BESTA Chrudim (39)

    3. místo

    SNSZ SENIOR SOLO JAZZ
    Dirty – Ilona Sedláčková – TK Besta Chrudim (23)

    4 . místo

    SNGSW SENIOR SMALL GROUP JAZZ & SHOW DANCE
    Love so soft – TK BESTA Chrudim (22)

    13.6.2019 IDO EUROPEAN BALLET, JAZZ, MODERN AND CONTEMPORARY CHAMPIONSHIPS Arena Sparta Prague Praha

    Umístění Choreografie
    9. místo

    LOVE SO SOFT – JAZZ DANCE SMALL GROUP ADULTS

    14. místo

    DIRTY – ILONA SEDLÁČKOVÁ JAZZ DANCE SOLO ADULTS

    19. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior

    6. místo

    HURT FOR ME – MODERN DANCE SMALL GROUP

    3. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    9. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    2. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    9. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP –

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti

    9.6. MČR TSR PRAHA

    Umístění Choreografie
    6. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    5. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    7.6. MČR TSR PRAHA

    Umístění Choreografie
    5. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    25.5. MČR CDO PRAHA – SOLA, DUA, MALE FORMACE DĚTI

    Umístění Choreografie
    3. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP

    6. místo

    Ema Hrochová – jazz dance solo děti – ANOTHER DAY OF SUN

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – – Radek Loukota – jazz dance solo děti

    8. místo

    CLARITY -Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    24.5. MČR CDO PRAHA – FORMACE

    Umístění Choreografie
    5. místo

    YOUNG LOVE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    5. místo

    SING, SING, SING – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    5. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    3. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    23.5. MČR CDO PRAHA – SOLA, DUA, MALE SKUPINY – JUNIOŘI + DOSPĚLÍ

    Umístění Choreografie
    12. místo

    TARO – Adriana Musilová dospělí solo contemporary dance

    8. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    13. místo

    INSTEAD – Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    6. místo

    WOMAN – Patricie Šťovíčková junior solo jazz dance

    13. místo

    NOT YOUR TOY – Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    5. místo

    DIRTY – MÍSTO ILONA SEDLÁČKOVÁ – JAZZ DANCE SOLO

    5. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance duo junior

    5. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior

    3. místo

    WILD PARTY – JAZZ DANCE SMALL GROUP

    3. místo

    HURT FOR ME – MODERN DANCE SMALL GROUP

    4. místo

    HIM – CONTEMPORARY DANCE SMALL GROUP ADULTS

    2. místo

    LOVE SO SOFT – JAZZ DANCE SMALL GROUP ADULTS –

    16. – 18. 5. FEST DANCE OPEN RIMINI – ITÁLIE

    Umístění Choreografie
    1. místo

    PROMISE – Adriana Musilová senior solo art dance

    1. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    1. místo

    TARO – Adriana Musilová senior solo contemporary dance

    2. místo

    INSTEAD – Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    1. místo

    WOMAN – Patricie Šťovíčková junior solo jazz dance

    2. místo

    NOT YOUR TOY – Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    1. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance duo junior

    1. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior –

    1. místo

    WILD PARTY – JAZZ DANCE SMALL GROUP –

    1. místo

    HURT FOR ME – MODERN DANCE SMALL GROUP –

    1. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP –

    2. místo

    ANOTHER DAY OF SUN – Ema Hrochová – jazz dance solo děti

    2. místo

    CLARITY – Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti + SPECIÁLNÍ CENA – VÍDEŇ ZDARMA

    4. 5. 2019 CDO MČ CHOMUTOV

    Umístění Choreografie
    3. místo

    YOUNG LOVE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    SING, SING, SING – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    4. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    21.4.2019 TSR MČ PRAHA

    Umístění Choreografie
    2. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    5. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    20. 4. 2019 TSR MČ PRAHA

    Umístění Choreografie
    11. místo

    YOUNG LOVE – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    8. místo

    HAPPY KIDS – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    4. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    13.4.2019 CDO VČ reg.

    Umístění Choreografie
    1. místo

    YOUNG LOVE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    1. místo

    HAPPY KIDS – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    1. místo

    SING, SING, SING – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I´M IN HERE – CONTEMPORARY DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – JAZZ DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    30.3.2019 TSR CHRUDIM VČ reg.

    Umístění Choreografie
    3. místo

    YOUNG LOVE – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    2. místo

    HAPPY KIDS – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    1. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    4. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    23.3.2019 CZECH DANCE TOUR VČ reg.

    Umístění Choreografie
    5. místo

    YOUNG LOVE – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    HAPPY KIDS – ART DANCE VELKÉ FORMACE DĚTI

    3. místo

    SING, SING, SING – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    2. místo

    I´M IN HERE – ART DANCE VELKÉ FORMACE JUNIOŘI

    1. místo

    I FEEL GOOD – ART DANCE VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    1. místo

    MAMMA MIA – PLESOVÉ CHOR. VELKÉ FORMACE DOSPĚLÍ

    2.3.2019 WORLD DANCE CUP JIHLAVA – KVALIFIKAČNÍ KOLO NA SVĚTOVÉ FINÁLE

    Umístění Choreografie
    5. místo

    INSTEAD – Zuzana Löwyová – modern dance solo děti

    2. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková – modern dance solo junioři

    2. místo

    YOURS – Zuzana Löwyová + Viktorie Šupíková – modern dance duo junioři

    9. místo

    TARO – Adriana Musilová – modern dance solo junioři

    1. místo

    DIRTY – Ilona Sedláčková – jazz dance solo senioři

    1. místo

    LOVE SO SOFT – jazz dance small group senioři

    1. místo

    FRIEND LIKE ME – jazz dance small group děti

    1. místo

    WILD PARTY – jazz dance small group junioři

    1. místo

    YOU ARE THE REASON – modern dance small group junioři –

    8. místo

    CLARITY – Tereza Crkalová – modern dance solo děti

    1. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti muži

    1. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Šťepánka Holubová – jazz dance dua junioři

    2. místo

    HERE WE COME – Adriana Lörinczová + Patricie Šťovíčková – jazz dance dua junioři

    Celkem 11 nominací, nakonec startovalo 10 nominací

    22. – 23.2.2019 VIENNA DANCE OPEN 2019

    Umístění Choreografie
    1. místo

    LOVE YOU – Viktorie Šupíková junior solo art dance

    2. místo

    PROMISE – Adriana Musilová junior solo art dance

    3. místo

    PERFECT – Zuzana Löwyová junior solo art dance

    3. místo

    STONE COLD – Viktorie Šupíková junior solo contemporary dance

    7. místo

    TARO – Adriana Musilová junior solo contemporary dance

    7. místo

    INSTEAD –Zuzana Löwyová junior solo contemporary dance

    2. místo

    IN LOVE WITH A MONSTER – Adriana Lörinczová junior solo jazz dance

    1. místo

    WOMAN – Patricie Šťovíčková junior solo jazz dance

    2. místo

    NOT YOUR TOY – Adriana Lörinczová junior solo open dance

    1. místo

    LOVE – Patricie Šťovíčková junior solo open dance

    1. místo

    GET IT – Viktorie Šupíková + Štěpánka Holubová jazz dance duo junior

    2. místo

    HERE WE COME – Adriana Lörinczová + Patricie Šťovíčková jazz dance duo junior

    1. místo

    YOURS – Viktorie Šupíková + Zuzana Löwyová contemporary dance duo junior –

    1. místo

    WILD PARTY – JAZZ DANCE SMALL GROUP

    1. místo

    YOU ARE THE REASON – MODERN DANCE SMALL GROUP

    1. místo

    FRIEND LIKE ME – OPEN DANCE SMALL GROUP + SPECIÁLNÍ CENA – STARTOVNÉ V RIMINI

    1. MÍSTO

    THAT MAN – JAZZ DANCE SMALL GROUP –

    8. místo

    ANOTHER DAY OF SUN – Ema Hrochová – jazz dance solo děti

    2. místo

    BAD BOY, GOOD MAN – Radek Loukota – jazz dance solo děti

    5. místo

    CLARITY – Tereza Crkalová – modern dance solo děti