• Kontakt
 • Kurzy
 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • Již od roku 1991
  • Taneční škola
  • BESTA Chrudim
  • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
  • CZECH REPUBLIC

  Jak to v Bestě máme vol.2

  Kristýna Urbanová:

  Besta je pro mě důvěrné místo se spoustou krásných vzpomínek. Je to moje dětství, dospívání a teď i milovaná přítomnost. Je to dávka energie a legrace, prostor, do kterého se těšíte, a ze kterého odcházíte nabitá a s úsměvem na tváři. Je to také místo, kde se plní sny, a kde nic není nemožné…:) Proto už za pár dní bude moci 19 skvělých žen a jeden neméně skvělý muž:) soutěžit o medaile na Mistrovství světa ve Slovinsku!!! A víte co? Dohromady nám je 981 let, a to už je sakra zkušeností, takže to by v tom byl čert, abychom ty medaile nepřivezli! 🙂 Díky všem z týmu za to, že do toho dávají kus svého srdce, a díky těm NEJ trenérkám Martině a Lindě, které nás dovedly až sem, a které dokázaly, že náš tým krom tance pojí i velká přátelství. Takže to nejdůležitější vlastně už máme… (ale když k tomu cinkne i to zlato, zlobit se nebudeme:))

   

  Blanka Vlčková:

  Tanec v Bestě je moje radost, moje úterky, můj čas, moje místo na značkách a taky  v partě lidí, které jsem tam poznala. A taky je to můj splněný sen, naučit se víc tančit než jenom v tanečních. Baletka ze mě nikdy nebude, ale nikdy není pozdě začít. Zažívám radost, povzbuzení, štěstí a to za to stojí. Martina s Lindou spolu vytváří tým, který ladí a přenáší se to na nás. Přináší mi energii a povzbuzení do všedních dnů.

  Zdeňka Vaňkátová:

  Začala jsem tančit v Bestě před 20 lety. Nikdy by mě nenapadlo, že v 50ti letech budu Mistr ČR a už vůbec ne, že pojedu na Mistrovství světa. Besta v čele s Martinou a Lindou mi otevřela náruč jak k tvorbě úžasných kostýmů pro ně, tak i rozvoji mé samé. Tanec s ženami mi léčí tělo i duši. Za vše moc děkuji.

  Ivo Šulc:

  Do tanečních kurzů Besty chodím od roku 2011. Dostat se do soutěžního týmu a být ve skvělé partě se špičkovým vedením je pro mne velká čest, splněný sen a jedno z nejkrásnějších dobrodružství mého života.

  Olga Švadlenková:

  Osud tomu chtěl, že mě má láska k tanci přivedla do Besty, do party skvělých lidí, se kterými je mi dobře. Díky nim si i já plním své sny.

  Mirka Hudcová:

  Kurzy pro ženy v Bestě mi umožnily návrat k mému největšímu koníčku z mládí. Dávají mi tanec na vysoké úrovni obohacený úžasným humorem s neskutečnou pozitivní energií.

  Bohdana Kopecká:

  Jedno přísloví říká: „Vidět jak tančíme, znamená slyšet, jak mluví naše srdce.“ Děkuji všem v Bestě Martince, Alešovi, Lindě i Klárce, že mi ukázali, jak tancem mluvit, jak se tancem bavit a jak tancem žít!

  Tak to byla druhá část, jak vidíte každý v týmu je jiný, je originální, nenahraditelný a spolu dokonale fungují, nejen jako taneční choreografie, ale také jako skvělá parta a to se pak dějí krásné věci a tak to máme v Bestě rádi! Děkujeme a těšíme se na poslední vol. 3.!