• Kontakt
 • Kurzy
 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • Již od roku 1991
  • Taneční škola
  • BESTA Chrudim
  • U Stadionu 756, 53703 Chrudim 3
  • CZECH REPUBLIC

  DRUHÁ SOUTĚŽ SEZÓNY JE ZA NÁMI

  I tato neděle se nesla ve znamení soutěže. Tentokrát regionu Czech dance tour, který hostilo opět naše krásné město Chrudim. Velký parket a domácí prostředí hovořilo jasně pro účast. Celý harmonogram se vešel zhruba do 4 hodin a naši fanoušci mohli sledovat svěřence přímo na soutěži či online pomocí platformy Twitch TV. Cukrová vata byla už jen sladkou tečkou 🙂

  Tentokrát jsme miniděti nechali odpočinout a na plac vyslali svěřence pouze od věkové kategorie dětí. Choreografie DINO spadala úplně do prvního bloku soutěže, dětičky tančily minimálně o 50% lépe než minulý týden a my jsme radostí křičeli už při tanci. Ještě větší nadšení přišlo při čtení známek a vyhlašování vítězů. Tahle skupina a naše nejmladší choreografky si vytančily zlato! Máme ohromnou radost a věříme, že děti nepoleví v tréninku a jejich výkony budou i po zbytek sezóny stoupat 🙂

  Hned po jejich vyhlášení přišla řada na juniorský věkový tým. Ten opět startoval 2x. Tentokrát se nám podařilo rozdělit se do dvou kategorií. Mezi zástupci art dance předvedl s choreografií Is there anybody out there? skvělý výkon, ačkoliv to na vítězství nestačilo a pár chybiček se při využití prostoru objevilo, pro nás tento tým potvrdil, jak velký taneční pokrok udělal. Jsme na Vás moc hrdí. Stříbro bylo víc než zasloužené a my už se těšíme na další soutěže s touto formací. V ktg. freestyle potvrdili nejen schopnost se rychle převléct a vrátit se na parket ve skvělé formě, ale také nasazení a kvalitu výkonu. Ačkoliv choreografie Check it out byla vzhledem k nulovému počtu soupeřů spíše exhibicí na drivu ji to určitě neubralo a to nás opravdu potěšilo!

  V závěru soutěže nás čekala opět ktg. dospělých. I tady došlo opět ke dvěma startům našeho týmu již tradičně ve dvou různých kategoriích. Tentokrát jsme začínaly choreografií FORMATION, která od minulého týdne zaznamenala obrovský pokrok. Prostor jsme zvládly o 100% lépe a nasazení bylo neskutečné. Dámy moc Vám děkujeme za krásnou podívanou a věříme, že ačkoliv to teď bylo stříbro, příště výkon minimálně zopakujeme a zlato si společně nakonec vytančíme! I tento tým měl možnost tentokrát předvést rychlost převlékání, přeladění na zcela jinou notu a uvedení haly do světa DIAMONDS. Zvládly to krásně, podpatky, silonky, mašle i náhrdelníky oblékly se vzájemnou pomocí za čtyři super svižné formace a společně vešly na parket jako královny. Ani toto vystoupení se nedočkalo soupeře a šlo tedy spíše o exhibici. Ženská energie opět vyplnila halu a my jsme byli pyšní, že je máme!

  Soutěž se skutečně ve tři hodiny dočkala svého konce. Většina našich svěřenců se vypravila domů a část pokračovala v tréninkové přípravě. Protože za týden tu máme další soutěž – tentokrát v Aldisu v Hradci Králové. To je soutěž s neskutečnou tradicí a my už se nemůžeme dočkat až na tamní stagi uvidíme naše nové generace. A pozor tentokrát za náš klub představíme všechny věkové kategorie – miniděti, děti, juniory, dospělé i seniory. Tak se přijeďte podívat – vstupenky můžete vyhrát na FB Czech dance master. Odkaz najdete na našem FB i Instagramu 🙂

  A poslední věta k neděli – všem Vám moc děkujeme! Za výkony a především za to jaký jste tým 🙂